ג\'ל אלוורה לבעיות עור

ג'ל אלוורה הוא אחד ממוצרי טיפוח העור הפופולאריים ביותר בתחום היופי. נגזר מצמח האלוורה, זהו המרכיב השני בשכיחותו במוצרים הנמצאים במכוני היופי של בית המרקחת.

ג'ל אלוורה מכיל גם מגוון מוצרים לטיפוח העור כמו קרמים

קרמים ולחות. אחת השיטות הפופולריות ביותר לשימוש בג'לים אלוורה בטיפול בעור היא להשתמש בהם כתחליף למוצרי טיפוח עור שאינם מכילים ג'ל. כדי להכין ג'ל אלוורה בעצמך בבית, אתה רק צריך להטמיע צמח אלוורה קטן שאתה שומר בבית. גרד את המיץ מעלים של צמח AeroVera על ידי חילוץ ג'ל ה- Aroma VerA הטרי בעזרת סכין והנח אותו בקערה.

ג'ל האלוורה יכול לשמש חומר ניקוי שמסיר תאים מתים ונושם את העור. ערבוב מעט ג'ל אלוורה עם הקרצוף הרגיל הוא דרך מצוינת להסיר תאי עור מתים.

בנוסף

ג'ל אלוורה ידוע ביכולתו להרטיב את העור מבלי להשאיר שאריות, מכיוון שלפעמים קרמים כבדים יכולים. מכיוון שמדובר בעיקר במים, זה יכול לעזור באספקת לחות לעור ולאחסן אותם ", אומר ד"ר שלזינגר. מכיוון שמדובר כמעט במים, זה גם עוזר לחות העור – בלי להרגיש שמנוני.

אם אתה רוצה משהו להרגעת עור יבש ומגרד

ג'ל אלוורה עשוי להיות הדבר שלך – כמרכיב. ריפוי וקידום הקלה על גירוד וצריבה הוא תחום פעולה נוסף בעת מריחת אלוורה על העור. יתרונותיו הקרים יכולים להקל על הכאב של כוויות ושריטות, וליתרונות הקירור שלה יש לא רק השפעות אנטי דלקתיות. בנוסף, היישום לאורך היום מפחית את הגירוד ועוזר להקל על דלקת הקשורה לפסוריאזיס.

המשך לקרוא

כדי לגלות את הסיבות הרבות לכלול ג'ל אלוורה בטיפוח העור היומי שלך. בוא נסתכל על כמה מהדרכים בהן אתה יכול להשתמש באלוורה לתיקון העור שלך. הנה כמה ממוצרי הכוכבים וכיצד ניתן לשלב אותם בשגרת טיפוח העור היומיומית שלך. כאשר אתה להתחיל לפתח אמא למתוח rks בכל מקום בגופך, מרחי ג'ל אלוורה באזורים אלה כדי להיפטר מהם.

ג'ל האלוורה הטהור של אלודרמה

הוא אידיאלי לכל הסובלים מתופעות לוואי רבות של עור יבש. אם אתה מוכן להשתמש בחבילת פנים, אתה יכול גם למרוח ג'ל אלוורה על עורך השמח והבריא. מריחת כמות קטנה של ג'ל אלוורה על העטינים תעזור לך להיפטר מהם תוך זמן קצר.

אריתמה הנגרמת על ידי UV

והיא מגיבה טוב מאוד לג'ל אלוורה, כך שאם תתקמצו בלי כוונה על קרם הגנה (באופן טבעי) ותסתיימו עם כוויות שמש מפלצתיות, סביר שתפנו לאלו טהור, טהור וטהור של אלודרמה ג'ל ורה להרגעת העור השרוף שלך. בנוסף, קרם הגנה ג'ל alo הוא חלופה טובה למסנני קרינה ומסנני קרינה אחרים – מוצרים חינמיים כגון מסנני קרינה ותחליבים.

זה תלוי עד כמה חבילת הפנים של אלוורה שלך מימית

אך תוכל להשלים אותה עם יוגורט טרי או משחת מלפפון לתועלת מירבית או להשתמש בה כמסיכת פנים. אתה יכול גם למרוח אותו על ידי לעסות אותו בעור ולמרוח אותו כדי לעסות אותו. למרות שהוא לא בהכרח מתקן את כל בעיות העור בשימוש בשילוב עם מוצרים אחרים, זה יכול לעזור להאיץ את התהליך.

ג'ל אלוורה יכול גם לעזור בשמירה על כמות לחות טובה

במיוחד אם העור מתקשה להשיג את כמות הלחות הנכונה בשל תכונותיו האנטי-דלקתיות הטבעיות. לפני שנלך לפרטי ההשפעות של ג'ל אלוורה על בעיות עור, ראשית נלמד כיצד להפיק אותו ישירות מהצומח. הוא מיובש ואז שוטף אותו כדי להסיר שאריות של אלוורה (משלשלים) ולטקס.

אם אתה רוצה קצת יותר חומרים מזינים בלילה

אתה יכול לערבב מיץ לימון עם ג'ל אלוורה ולהשתמש בו בתור קרם לחות לילה או לערבב אותו עם שמן קוקוס, דבש או רסק עדשים לתועלת מירבית. אתה יכול אפילו למרוח שמן קוקוס בלילה, אך עליך למרוח את הג'ל הזה רק על קרם לחות אחר כדי לקבל תועלת רבה יותר. ניתן גם לערבב אותו עם קוקוסים, שמן דבש, עדשים, רסק וכו ', כדי להשיג תועלת מירבית, ואף ניתן להשתמש בו בלילה. ג'ל אלוורה ומיץ לימון מלאים במרכיבים עשירים בוויטמינים לעורכם ויוצרים חבילת פנים נהדרת.
על מנת לקרוא עוד פרטים נוספים בנושא של אלו פרופוליס ניתן לבקר ב- artmedicalcenter.co.il

נטילת ג'ל אלוורה יכול באמת לעזור לסובלים לחזק את חסינותם ולהפחית את הסיכון למחלות לב ובעיות בריאותיות אחרות.

ג'ל אלוורה יכול למעשה לעזור לך לשרוף חלק מהקלוריות הנוספות שאתה מפתח במהלך עבודתך 9-5

מרחו אותו בכל פעם לפני השינה ותנו לעורכם לספוג את כל אבות המזון החשובים הכלולים בג'ל אלוורה. ג'ל אלוורה יכול לשמש גם לטיפול במצבי עור כגון אקנה, אקזמה, פסוריאזיס, פריחות ובעיות עור אחרות.