וופורייזר מומלץ

מכשיר האידוי הנייד הטוב ביותר שתוכלו לקנות בכסף. עכשיו כשאנחנו יודעים ממה להיזהר, מה שאנחנו חושבים שהוא הדבר החשוב ביותר מסוכם בסוף עמוד זה.

וופורייזרים ניידים הם מכשירים אישיים קטנים המיועדים לאידוי מריחואנה וניצני CBD חוקיים

רבים מהם עטים מסוג Vape מוכנים וקלילים, מהירים לחימום, ורובם תואמים לתרכיזי צמחים יבשים. למי שרוצה לקנות וופורייזר נייד ולקנות משהו שאינו בסגנון עט, אל תחפש יותר.

חלוצי הז'אנר

הוופורייזרים, היו פעם האנדרדוגים של העולם המתנדף. עטים, תרכיזים, אדים, מערכות אלקטרוניות ואסדות אלקטרוניות שלטו בשוק. אך קיטורי צמחי מרפא מיובשים חוזרים, רוכבים על גל חדש של צרכנים מודעים לבריאות חיים.

כל וופורייזר נייד חדש נראה כאילו הוא מגיע לשוק, ולמרות שזה מרגש, במבט ראשון זה יכול להיות מכריע שיש כל כך הרבה אפשרויות ונקודות מחיר לבחירה.

הוופורייזרים הניידים הטובים ביותר שלנו עודכנו

כדי לשקף את הוופורייזרים העיקריים בשוק ואת ההשוואה עם מכשירים אחרים. יש לי גם רשימה מלאה של הוופורייזרים השולחניים הטובים ביותר לשנת 2021 אם אתה רוצה משהו נייח לשימוש ביתי. העדכונים שלי לקטגוריות הוופורייזר הטובים ביותר משקפים את הוופורייזרים הניידים והנייחים הטובים ביותר בשוק לשנת 2021, כמו גם וופורייזרים ניידים שיצאו לשוק בשנת 2021.

עם כל כך הרבה וופורייזרים בשוק, אנחנו כאן כדי לעזור לך לצמצם את הרשימה. זוהי רשימה של 10 הוופורייזרים הטובים ביותר, בהתאם לתקציב ולהעדפותיכם.

בעת רכישת מכשיר אידוי עבור כל סוג של קנאביס, מאדים חייבים לבחור את הוופורייזר המושלם לכל סגנון עישון. מידת האידוי הטובה ביותר עובדת היטב, מציעה את כל מה שאתה צריך עבור אידוי צמחים מיובשים ויש לה מחיר טוב.

זה יהיה רשלני שלא לבחון את המדע שעומד מאחורי אידוי עשבים

להגיד שפעולת אידוי העשבים הפכה לממלכת ניואנסים זה לשון המעטה מאסיבית. מעבר ללא עשן עם וופורייזר נחשב למזיק פחות מעישון מריחואנה, אך העשן עצמו עדיין רע לריאות. הנה 14 מהוופורייזרים העשבים שנראים הכי טובים בשבילך. וופורייזר המריחואנה הטוב ביותר הוופורייזרים הטובים ביותר של שנת 2021 הם תערובת של מכשירים קומפקטיים בדרכים ומכשירי אידוי שולחניים בעלי נפח עבודה מסיביים.

לאחרונה שולבו התקדמות משמעותית ותכונות חדשניות בוופורייזרים ומכשירי אידוי

שהעלו את הענף לרמה חדשה לגמרי. לוופורייזרים אלה יש הכל החל מניידות ופונקציות חימום מהירות וברק ועד חיי סוללה ללא רבב. כישורי אידוי העשבים הטובים ביותר חשובים לא פחות מטיפול בתרכיזי עשבים.

ופורייזר מייטי

הוא מה שאנחנו רואים כאחד הוופורייזרים הניידים הטובים ביותר. לקחנו את הזמן לסנן את האפשרויות הרבות והפחתנו אותן ל -5 מכשירי אידוי על בסיס קטלוג נרחב של קריטריונים. אנו מאמינים כי קיים אידוי מושלם לכל אדם ואנו רוצים לעזור לך למצוא את שלך.

זהו גם אחד ממכשירי האידוי הבודדים שיכולים לעבוד עם כמויות גדולות של עשב  ב 0.3 גרם. במשך שנים דירגנו את ה- מייטי וופורייזר כמכשיר האידוי הנייד הטוב ביותר.
למידע נוסף בתחום של וופורייזר מומלץ באפשרותך לגשת לאתר josefito.com

זה אחד האהובים עלי ביותר ווופורייזר עם ביצועי המחיר הטובים ביותר שאתה יכול לקבל אם אין לך דבר כנגד גודלו הגדול

אם אתה לא משוגע על זה, זה יחזיק לך לפחות 5 שנים וזה מטורף עבור וופורייזר נייד. גם אם אתם מחפשים מכשיר אידוי קומפקטי מתקדם יותר שמשיג איכות אדים ויעילות גבוהה, ה-קראפטי פלוס הוא בחירה טובה.

וופורייזר וולקנו הוא וופורייזר מונע חשמל עם עקומת למידה. שביל הקיטור, עננים וטעם. וופורייזרים ניידים המופעלים על ידי סוללות יכולים להכות חזק יותר, אך אף אחד מהם לא קשה כמו הוופורייזר הנייח.

אלה מחממים את המריחואנה שלהם לטמפרטורה אופטימלית

רבים מאמינים שכ- 375 מעלות פרנהייט, מה שמגיע לבחירה אישית ולוופורייזר עצמו. מרבית הוופורייזרים ניתנים לכוונון כך שתוכלו למצוא את הטמפרטורה המתאימה לכם ולסגנון הקיטור שלכם. בעזרת ה- וולקנו תוכלו להתאים אישית את חווית הקיטור שלכם על ידי מתן שליטה מלאה ודיוק על הטמפרטורה עד למעלה אחת.

הפלנטי

הוא וופורייזר צמחים יבש נייד המיוצר בקצב והוא הוופורייזר הנייד הטוב ביותר מתחת ל -300 דולר. יש לו מערכת חימום צינור / הסעה היברידית עם ספקטרום טמפרטורה מלא בין 320F ל -430F וזמן חימום ממוצע של 20 שניות של 70-90 דקות בפעולה רציפה. הפלנטי משתמש בתא נירוסטה רפואי עם אלקטרוניקה מבודדת בשביל אדים.

הפלנטי אינו מתאים רק לאידוי עשבי תיבול יבשים, אלא הוא גם וופורייזר 3 ב -1 המאפשר לכם לאדות את כל התרכיזים, השמנים, העשבים העשבים והיבשים שלכם בוופורייזר אחד.

הוא מספיק עבה כדי להרגיש חזק, יש לו נתיב אדים רחב והוא מספיק קטן כדי להיחשב נייד. הפלנטי החדש לגמרי נהדר לשימור פרחים וליהנות מהטעם, ויש לו אפליקציה המודדת מינון על ידי קיטור ואדים.

וולקנו של חברת סטורץ ביקל הוא ככל הנראה מכשיר האידוי השולחני הנוסטלגי והנמכר ביותר בכל הזמנים. עם בסיס המשולש הגדול ותיק המסיבות מלא באדים, העיצוב האיקוני והמהנה של הרי הגעש הצליח להגביר את העניין שלנו לפני עשרים שנה.

הוופורייזר השולחני הטוב ביותר לאידוי קנאביס התחיל את חייו כמכשיר אידוי נייח, מכשיר גדול ובלתי נעים שנראה יותר כמו שואב אבק מאשר מכשיר אידוי העשבים והאדים שאנו מכירים כיום.

כולם מדברים על מכשירים קומפקטיים וידידותיים לכיס

אך משתמשי וופורייזר רבים מעדיפים את איכות הקיטור, ההתאמה האישית והביצועים הבלתי מוגבלים של מכשירי אידוי צמחיים שולחניים. למרות שמכשיר אידוי שולחניים גדולים מעט יותר ומאדים נוזל מוצק במקום חומר מיצוי, הם עדיין מתאדים היטב, והם ניידים יותר מאדי שולחן העבודה. לעטים של אדי צמחים יבשים אין מספיק קיבולת סוללה לשיתוף עם מאדי שולחן העבודה, והם יכולים להיות מעט מגושמים כדי לארוז ולזוז כל הזמן.