מדיניות פרסום

אלפי מפרסמים ומפרסמים מפרים את מדיניות גוגל מדי שנה, כולל מודעות המכילות תוכנות זדוניות או ניסיון להשתמש לרעה במידע האישי שלך. לא תראה מודעות קופצות מגוגל והכנסנו מדיניות חדשה לשיפור הגישה לדיור, תעסוקה ואשראי לכולם. מפרסמים אינם רשאים להציב מודעות או יעדי תוכן המנסים להפריע לתהליך בדיקת המודעות שלנו או לעקוף אותו.
כדי לשמוע פרטים מורחבים על מדיניות פרסום עליך לבדוק ב- whitecollar.co.il

מודעות הקשורות להימורים מותרות אם הן עומדות בהנחיות שלהלן והמפרסם קיבל את האישור המתאים של Google Ads. כל מחקר שוק או קידום מכירות המשויך למודעה חייב להציג את המודעה עם קישור בולט.

ההנחיות הבאות חלות על כל המודעות המתפרסמות בפלטפורמת רויטרס

כולל מודעות שנוצרו על ידי מפרסמי רויטרס. בנוסף למדיניות המודעות של טוויטר, על המפרסמים לפעול על פי המדיניות שלהלן עבור דפי הנחיתה שלהם בטוויטר ובפלטפורמות מדיה חברתית אחרות. דף הנחיתה של המפרסם צריך להתאים לכל שאר מדיניות המודעות של Teads ולקשר לדף עבודה. מרכז העזרה א מסדיר את השימוש בשירותי ה- A שלנו ועוזר לנו להסדיר את השימוש בשירותיו.

פרסום מוצרים או שירותים שאינם חוקיים במדינה או בשטח שבהם המודעה מוצבת אסור בכל עת

פרסום עם תוכן פוליטי חייב לעמוד בחוקים והתקנות של המדינות או השטחים שבהם הפרסום אמור להיות מוצג. פרסום של מוצרים אלכוהוליים חייב לציית לכל החוקים, התקנות והחוקים של המדינות והשטחים שבהם מתפרסם קמפיין פרסומי.

תרופות פרסום

קמפיינים ספציפיים חייבים לציית לחקיקה הרלוונטית באירופה ובבריטניה המסדירה את הפרסום. מפרסמים המשתתפים בתכנית הביטא לפורמט המודעה החדש חייבים לפנות לרשויות אכיפת החוק המקומיות שלהם כדי ללמוד על דרישות המדיניות המעוצבות. על כל המודעות לציית לכל החוקים הרלוונטיים, כולל חוקים המכסים את תוכן המודעות, אופן הכוונת המודעות ותוכן המודעה.

אם אתה משתמש בתכונות מיקוד מודעות מותאמות אישית

עליך לבדוק את איסוף נתוני המודעות המותאמים אישית שלך. אנו תומכים בפרסום פוליטי אחראי ותמיד שומרים על כך שיעדי הפרסום הפוליטי תואמים למדיניות הפרסום שלנו ולכל החוקים והתקנות הרלוונטיים. מדיניות המודעות שלנו חלה על כל המודעות שמועברות אליך, ואנו מצפים שתציית לכל המקומות שבהם המודעות שלך מוצגות. אם נגלה שהמודעה שלך מפרה את המדיניות שלנו, אנו נוקטים פעולה, אך אנו תמיד מבקשים להבטיח שכל המודעות הפוליטיות תואמות את מטרתך.

כל המודעות צריכות לעמוד בכל הדרישות החוק ולכבד את העדפות המשתמשים

יעדים למודעות שלנו אינם מותרים סוגים מסוימים של תוכן מיני, אך אנו נאפשר כל סוג של "תוכן מיני" ביעד המודעה שלך כל עוד הוא עומד בהנחיות הבאות ואינו מופנה לקטינים. היא מוצגת רק בתרחישים מוגבלים המבוססים על החוקים המקומיים בהם המודעה ממוקמת ואינה מותרת אם היא אינה מכוונת לקטינים או מפרה את החוק המקומי. סוגים מסוימים של פרסום הקשור לאלכוהול מותרים מכיוון שהם תואמים להנחיות הבאות, אינם ממוקדים לקבוצת אנשים מסוימת או עשויים להיות מוצגים במפורש.

אם ברצונכם להקדיש זמן למיון כל הפריטים הללו

תוכלו להתארח בדף הגבלת המודעות שלנו. אם אתה מפרסם שמנהל מספר רב של פלטפורמות מדיה חברתית כגון פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם או גוגל +, עליך להוסיף לסימניות את דף הגבלת המודעות שלנו ב- Snapchat למידע נוסף. תוכן המודעות המוגבל שלנו וסוגי המודעות שניתן להפעיל משתנים מעט מפלטפורמה לפלטפורמה.

מטרת אתר זה

היא לעזור לך לפתח קמפיינים של מודעות Google העולים בקנה אחד עם מדיניות הפרסום של גוגל המפורטת להלן. כדי ליצור קמפיין באמצעות הכלי Ad Manager, מפרסם מעלה מודעה, מציין קריטריוני מיקוד, דמוגרפיה של יעד וכל מידע אחר ש- Hulu יבקש, ומזהה את תוכן המודעה ופרטים אחרים כגון שם המפרסם, כתובת, טלפון מספר, כתובת דוא"ל ומידע אישי אחר.

הקבלן או כל גורם אחר של PDOT יבדוק את כל ההודעות המוגשות להצגה בפרסומי הפארק בכדי לקבוע אם ההודעה המוצעת נופלת או עשויה להיות בתוך אחת הקטגוריות המפורטות בסעיף E

פרסום פוליטי ממוקד מוגבל למדינה או טריטוריה בה מוצבת הפרסומת ואינה כפופה למגבלות כלשהן על השימוש או ההפצה של פרסום פוליטי בארצות הברית.

בנוסף

פלטפורמות מדיה חברתית מיישמות בדרך כלל מגוון כללים ותקנות המסדירים את סוג הפרסום המותר בפלטפורמות שלהם, ושולטים על סוג התוכן, הפצת התוכן והיבטים אחרים של מדיניות הפרסום שלהם. אחד התחומים שבהם טוויטר מבדיל את מדיניותה מאלה של פלטפורמות אחרות הוא ההצהרה המפורשת כי אסור לפרסם מוצרים זדוניים וקידום הורדות תוכנה מוגבל.