קרדיט תמונה FREEPIK

אי אפשר שלא לשים לב בשנים האחרונות להקמתם של אינספור מועדוני לקוחות שמהווים כוח צרכני משמעותי בעולם העסקים. לקבוצות אלה יש מכנה משותף כלשהו שמאחד בין חברי הקבוצה וככל שהקבוצה גדולה יותר ומונה יותר חברים – כך קל לה יותר להשיג הנחות, הטבות או מבצעים למגוון רחב של שירותים או מוצרים. דבר נוסף שנדרש ממנהלי או מקימי הקבוצה הוא הקמת מערך יעיל ונוח של שירות לקוחות על מנת לתת מענה לכל אחד ואחת מהפונים אליהם. על מנת למצוא את כל מערכי שירות הלקוחות של חברות, עסקים או מועדוני לקוחות כדאי להכיר את האתר שירות בקליק שמרכז במקום אחד ובנוחות גדולה את כל ערוצי יצירת הקשר גם של מועדוני לקוחות, בין אם הם ותיקים או חדשים, כאלה שפונים לאוכלוסייה ספציפית או שלא ובעצם – של כל מועדוני הלקוחות בארץ.

דוגמאות למועדוני לקוחות מוכרים ופופולריים

אפשר לקחת לדוגמא את מועדון הלקוחות ביחד בשבילך. מדובר במועדון לקוחות עצום בגודלו שמונה מעל 300,000 חברים ומקושר להסתדרות העובדים החדשה. ככזה, הוא מהווה כוח צרכני גדול ומשמעותי ולכן הרבה מאד אנשים שעומדים בקריטריונים בוחרים להצטרף אליו. איך מצטרפים? אל מי פונים? לא תמיד כל אחד יודע בדיוק את התשובות לשאלות האלה. הפתרון הוא לגלוש לאתר אחר שמרכז את כל הפרטים אודות חברות ומועדוני לקוחות ולמצוא שם את כל דרכי יצירת הקשר עם ביחד בשבילך שירות לקוחות. כך אפשר להתעניין בנוגע להצטרפות, בירור פרטים אודות מבצעים כאלה ואחרים וכמובן לשאול כל שאלה שרוצים. שם אפשר יהיה למצוא את הדרך הנוחה, הקלה והמהירה לשלוח הודעה בדואר האלקטרוני, למצאו מספר טלפון להתכתבות ב- SMS או בוואטסאפ ועוד. כל חבר במועדון הלקוחות יכול לבחור את הדרך שתהיה לו הכי נוחה ליצור קשר.

מועדוני לקוחות בעידן האינטרנט

אין ספק שגם מועדוני הלקוחות צריכים לעמוד בסטנדרטים של רשת האינטרנט ולהציע מגוון רחב של דרכים ליצירת קשר. הרבה מאד מהחברים במועדונים האלה נתקלים לא אחת בבעיות ולא יודעים איך או אל מי לפנות על מנת לקבל את המענה הדרוש להם. בעזרת אתר כמו השירות בקליק יהיה להם קל יותר להתמצא ולדעת בדיוק איך או לאן לפנות ואפשר להיות בטוחים שאכן יגיע מענה מהיר ויעיל ככל האפשר. גם לחברה או להנהלה של מועדון הצרכנות יש אינטרס לוודא שהפניות אליהם ענייניות, מהירות וכאלה שמסיימים מהר לתת להן מענה וכך הם שומרים גם על הכוח של המועדון וגם על שביעות רצון גבוהה בקרב חברי המועדון. בחלק מהמועדונים יש תשלום קבוע עבור דמי החבר ולכן חלק לא מבוטל הוא הקמת מערך שירות לקוחות שיהיה נוח עבור הלקוחות לפנות דרכו.